Ви тут:

Полтавський міськвиконком виконав рекомендації, надані територіальним відділенням

22 липня 2015 року від Виконавчого комітету Полтавської міської ради було отримано повідомлення про виконання рекомендацій наданих Адміністративною колегією Полтавського обласного територіального відділення  Антимонопольного комітету України.

Полтавським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України у відповідності до повноважень, визначених Законами України «Про Антимонопольний комітет України», «Про захист економічної конкуренції», а також у зв’язку із численними зверненнями громадян щодо необґрунтованого підвищення вартості проїзду, здійснюється дослідження ринку надання послуг з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

14 липня 2015 року Адміністративною колегією Полтавського обласного територіального відділення  Антимонопольного комітету України було надано рекомендації Виконавчому комітету Полтавської міської ради Про усунення причин виникнення порушень законодавства про захист економічної конкуренції і умов, що їм сприяють на ринку надання послуг з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у м. Полтаві, а саме:

– Привести маршрутну мережу м. Полтави у відповідність до Закону України «Про автомобільний транспорт» та Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, що дозволить споживачам послуг з перевезення (пасажирам) бути обізнаними щодо режимів руху, в яких здійснюється перевезення пасажирів на певних маршрутах та обрати найбільш оптимальний режим руху за встановленою вартістю проїзду.

– Розробити маршрутну мережу у м. Полтаві з урахуванням пасажиропотоку по кожному з маршрутів, що дозволить впорядкувати кількість транспортних засобів у відповідності до кількості споживачів послуг по кожному з маршрутів, що як наслідок призведе до можливого зниження вартості проїзду.

22 липня від Виконком повідомив про повне виконання наданих рекомендацій:

  • Ліквідована мережа маршрутного таксі;

  • Приведено у відповідність до існуючого пасажиропотоку кількість транспортних засобів по кожному з маршрутів – зменшено приблизно на 5 % загальну кількість автобусів, що дозволить розвантажити центральну частину міста від надмірної кількості транспорту;

  • Проводиться удосконалення умов проведення конкурсу з визначенням автоперевізників на міських маршрутах загального користування.

Крім того, відповідно до отриманого листа, до кінця 2016 року планується завершити роботу по повному автоматизуванню системи контролю транспорту міста на зразок європейських країн.

Перейти до вмісту