Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавські ДФСники святкують 25-річчя

DSC_0115

Сьогодні в Головному управлінні ДФС у Полтавській області пройшли урочистості з нагоди 25-річчя служби, найкращі фахівці фіскальних органів Полтавщини отримали свої заслужені відзнаки, а також всі бажаючі переглянули святковий концерт.

Як повідомила в Головному управлінні ДФС у Полтавській області за 25 років служба значно змінилася. Зміна назви, структури підходів в роботі. Незмінним залишилося одне – зусилля направлені на подальше удосконалення адміністрування податків, прозорість роботи податківців та, звичайно ж, партнерські відносини з представниками бізнесу.

В день 25-річниці служби на Полтавщині її представники згадали славетних засновників і ветеранів податківців та вшановували пам’ять першого керівника податкової служби Полтавщини Володимира Михайловича Садового, який очолював службу в 1990 – 1997 роках, а після виходу на пенсію працював головою Ради профспілки працівників Державної податкової служби у Полтавській області та колишнього заступника керівника Полтавського обласного фінансового відділу, Державної податкової адміністрації у Полтавській області Петра Павловича Ріжку. В день річниці початку роботи служби голова місцевого осередку ВГО „Асоціація ветеранів ДПС України” Полтавської області Анатолій Бакун разом із головою Полтавської обласної організації Всеукраїнської профспілки працівників органів Державної фіскальної служби Ольгою Клочко завітали на місце їх останнього спочинку та поклали у їх пам’ять свіжі квіти.

DSC_0100

Нагадаємо, навесні 1990 року окремою Постановою тодішнього Уряду було вперше в новітній історії України створено податкову службу. Згаданим документом передбачалось формування всіх рівнів податкових органів до 1 липня 1990 року. Згідно із зазначеною Постановою призначення перших податківців в Україні відбулося 2 липня 1990 року.

Система Orphus