Ви тут:
Головне Полтавщина Суспільство Точка зору 

Петро Ворона за недоцільність проведення Сорочинського ярмарку

Голова Полтавської обласної ради Петро Ворона вважає, що в нинішніх суспільно-політичних умовах, враховуючи те , що на сході України йде війна, проводити Сорочинський ярмарок недоцільно. Про це він заявив сьогодні на апаратній нараді в голови ОДА.

“Моє ставлення до Сорочинського ярмарку, порівняно з минулим роком не змінилося. Триває війна, і не може одна частина населення святкувати та веселитись, а інша втрачатиме рідних та близьких”, – сказав Ворона.

З огляду на прийняте рішення про проведення ярмарку, голова обласної ради вважає, що потрібно вжити більш жорстких заходів безпеки ніж минулоріч. Він навів низку прикладів, які нещодавно трапилися на Полтавщині: в Карлівці стріляли з гранатомета по податковій інспекції, у Кременчуці знайшли на вулиці гранату.

“Я не хочу “накручувати” ситуацію, але ви бачите, що зараз відбувається. І в умовах такої демобілізації, коли хлопці проходять психологічний злам, бо жоден з чиновників їм не допомагає, ми можемо мати певні “нерівності”. Тому заходи безпеки повинні бути максимально жорсткими”, – сказав Ворона.

Система Orphus