Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Органи влади та громадськість Полтавщини працюють в партнерстві, – Білокінь

Громадська рада, яка існує при Полтавській ОДА досить тісно співпрацює з органами влади та є надзвичайно активною.

Про це сказав керівник апарату Полтавської ОДА Микола Білокінь на нараді з питань забезпечення виконання вимог чинного законодавства щодо проведення консультацій з громадськістю з питань  формування та реалізації державної політики.

За його словами свідченням активної співпраці є те, що за три місяці другого кварталу структурні підрозділи ОДА провели 45 консультацій. Зокрема, 2 громадські слухання, 8 круглих столів, одна прес-конференція, 6 зустрічей керівництва області з громадськістю, 5 онлайн -конференцій та інші заходи за участю представників громадськості.

Всі наші відділи працюють відкрито, кожен отримує інформацію, яка його цікавить. Мої двері, як керівника апарату двері постійно відчинені. Також, хочу зазначити, що у нас практично немає зауважень від громадськості, однак без емоцій не буває. Намагаємося всі питання вирішувати спокійно та толерантно”, – сказав Білокінь.

Також він наголосив, що за результатами  проведеного дослідження Полтавська ОДА є лідером серед обласних державних адміністрації щодо відкритості та прозорості.

Загалом, громадська рада при Полтавській ОДА складається з 154 чоловік, члени якої входять у 22 постійні комісії.

Система Orphus