Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Олег Бех зробив “останнє попередження” щодо фактів хабарництва у ДАІ

IMG_0128

Якщо й надалі триватимуть ганебні факти поборів в органах ДАІ, керівництво МВС прийме жорсткі заходи, зокрема, як на Миколаївщині міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повністю розформував підрозділ Державтоінспекції через корупційні дії окремих працівників.

Про це, зокрема, зазначив начальник УМВС Полтавщини Олег Бех перед особовим складом УДАІ УМВС.

За фактами хабарництва, викладеними у мережі Інтернет громадськими активістами, Олех Бех одного полтавського працівника ДПС звільнив, іншого – відсторонив, також призначив службове розслідування щодо останніх незаконних дій правоохоронців Лубенського району.

Він закликав громадськість повідомляти про подібні ганебні факти на номери гарячої лінії (0532) 51-77-57, 51-77-02 або 56-22-33) та співпрацювати у напрямку протидії корупції.

Бех висловив занепокоєння, чому повинні страждати усі працівники особового складу ДАІ через окремих хабарників: “Протиправні вчинки окремих патрульних не тільки зводять нанівець позитивні здобутки міліції, але й компрометують колег, які сумлінно виконують свої службові обов’язки”

Загалом, з початку року на Полтавщині порушили 43 кримінальних провадження за фактом незаконних дій міліціонерів. Зокрема, прокуратура розслідує 4 кримінальних справи за фактом хабарництва серед окремих працівників ДАІ. 

“Ці цифри є показовими, але, як мінімум, вони вдвічі більші” – підкреслив Бех.

У 2015 році за кримінальнi правопорушення засудили одного працівника міліції. До дисциплінарної відповідальності притягли 692 правоохоронців, з яких 42 – працівники ДАІ, одного з яких звільнено з ОВС, 3-х – звільнено з посад. 

Олег Бех висловив сподівання, що незабаром парламент прийме новий Закон про поліцію, і в лавах правоохоронців залишаться працювати лише чесні та професійні працівники.

В рамках антикорупційних заходів, керівництво УМВС вирішило, що полтавські ДПСники будуть нести службу разом з працiвниками батальйонів “Полтава” та “Кременчук”.

PM840image003

Система Orphus Поделиться на fb