Ви тут:
Прес-релізи 

До уваги громадян! Закінчується термін сплати податку по деклараціях, поданих за 2014 рік

Державна податкова інспекція у м. Полтаві нагадує, що громадяни, які відповідно норм Податкового кодексу України подали декларацію про майновий стан і доходи за 2014 рік зобов’язані самостійно до 1 серпня 2015 року сплатити суму податку на доходи фізичних осіб, зазначену у поданій податковій декларації.

Сплату податку на доходи фізичних осіб платник податку здійснює за своєю податковою адресою. Податковою адресою платника податків – фізичної особи визначається місце її проживання, за яким вона береться на облік як платник податків у контролюючому органі.

Звертаємо увагу, що у разі, якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошових зобов’язань протягом строків, визначених Кодексом, такий платник притягується до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах:

– при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, – у розмірі 10% погашеної суми податкового боргу;

– при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, – у розмірі 20% погашеної суми податкового боргу.

Крім того, на суму податкового боргу нараховується пеня із розрахунку 120% річних облікової ставки Національного банку України, діючої на день виникнення такого податкового боргу або на день його (його частини) погашення, залежно від того, яка з величин таких ставок є більшою, за кожний календарний день прострочення у його сплаті.

Відділ комунікацій  Державної податкової інспекції у м. Полтаві

Система Orphus Поделиться на fb