Ви тут:
Кримінал Політика Полтавщина Пригоди Суспільство 

Невідомі побили депутата Кременчуцької міськради Столяра

бити

10 липня невідомі побили бейсбольними битами члена наглядової ради нафтовидобувної компанії “Укрнафта” заступника директора департаменту економічної, промислової, інформаційної безпеки та управління ризиками “Нафтогазу України”, депутата Кременчуцької міськради від фракції “Рiдне мiсто” Петра Столяра.

Як повідомила столична міліція, в Києві з цього приводу оголосили план “перехват” та розпочали кримінальне провадження за статтею “хуліганство”.

Народний депутат від Блоку Петра Порошенка Мустафа Найєм у Facebook повідомив, що на місці побиття Петра Столяра в Києві знайшли годинник одного зі злочинців.

Загалом, нападників було троє: “перед тим як напасти, у потерпілого запитали ім’я і по батькові – били на очах у доньки”. Парламентар і нагадав, що після нападу на Столяра проведення призначених на 17 липня зборів членів наглядової ради “Укрнафти” можуть  зірвати через відсутність кворуму.

За даними “Кременчуцької газети“, Петро Столяр – депутат Кременчуцької міськради. Свого часу очолював підприємства системи Володимира Матицина: ЗАТ СП “Кребо”, “Псьол ЛТД” та ін.

На момент обрання депутатом міськради Кременчука у 2010 році працював директором ТОВ “ВОГ-Аероджет”.

Столяр

 

 
Система Orphus