Ви тут:
Економіка Медицина Офіційно Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині запровадять електронні торги, – Головко

DSC_0024

Починаючи з наступного тижня, згідно з дорученням Президента Петра Порошенка, загалом в Україні та на Полтавщині зокрема, запровадять проведення електронних торгів.

Про це, зокрема, заявив голова Полтавської ОДА Валерій Головко під час засідання постійної комісії облради з питань охорони здоров’я.

За його словами, прозорість проведення  електронних  торгів дозволить чітко знати усім:  що,  як,  коли та за якою ціною закуповується. Насамперед, це стосується прозорої закупівлі лікарських засобів для медичних закладів області.

За даними керівника Департаменту охорони здоров’я ОДА Віктора Лисака, на сьогодні лікарські заклади Полтавщини лише на 40% забезпечені ліками від мінімальної потреби.

Згідно з відповідною Постановою Кабміну, лише третина необхідних медикаментів включені до держреєстру, щоб їх можна було закупити за бюджетні кошти.

Ніяк не можуть провести торги по лікам в обласній психіатричній лікарні та медзакладі відновлювального лікування. “По 4-5 разів оголошуємо торги на медикаменти – немає жодних заявок” – підкреслив Лисак.

Чиновники сподіваються вирішити ці проблеми за допомогою запровадження електронних торгів та отримати прозорі пропозиції по тендерам.

Система Orphus