Ви тут:

На Полтавщині з початку року на третину зріс рівень злочинності

Бех-прес-конф

На Полтавщині за перше півріччя спостерігається сплеск рівня злочинності на 28%.

Так, з початку року в регіоні зареєстровано більше 11,5 тисяч кримінальних правопорушень.

Керівник обласної міліції Олег Бех зазначив, що поряд з цим зростає і кількість розкритих злочинів.

Майже половину злочинів складають крадіжки різних форм власності – це 6 тисяч фактів.

На особливому контролі міліції перебувають квартирні крадіжки. За перше півріччя злодії обікрали близько 400 помешкань краян.

Не втрачають актуальність і злочини, пов’язані з незаконним заволодінням автотранспортом. Зареєстровано більше 200 таких правопорушень.

За інформацією полковника Беха, правоохоронцям вдалося затримали кілька груп викрадачів, на рахунку яких десятки одиниць транспорту викраденого у Кременчуці, Полтаві та Гадячі.

За даним ВЗГ УМВС України в Полтавській області, останнім часом набули поширення й інші різновиди крадіжок. За даними керівника міліції зросла кількість фактів таємного викрадення чавунних люків, зливних решіток, електрокабелів «Укртелекому», комутаторів кабельного телебачення, металевих деталей та мастила з трансформаторних будок. Окрім того, почастішали випадки крадіжок на цвинтарях.

Розкриваючи зміст спеціальних заходів, які наразі вживаються органами внутрішніх справ з метою профілактики та розкриття вказаної категорії злочинів, Олег Бех розповів:

– В усіх районах області працюють спеціальні мобільні групи, до складу яких, за необхідності, залучаються фахівці «Укртелекому». Окремо визначені конкретні завдання для працівників міліції громадської безпеки. Патрулювання у населених пунктах (у тому числі негласне) здійснюється у посиленому режимі. До нього залучаються працівники міліції, представники громадських формувань, військові Національної гвардії України та працівники недержавних охоронних структур.

Олег Бех навів і фактичні приклади роботи мобільних груп.

За його словами, завдяки здійсненню комплексних заходів правоохоронцям вдалося затримати кілька груп злодіїв, які займалися подібним кримінальним промислом.

Начальник УМВС підкреслив, що серед злодіїв переважають асоціальні особи з алкогольною або наркотичною залежністю.

 

 

Система Orphus Поделиться на fb