Ви тут:
Головне Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині відкрили меморіальні дошки двом загиблим в АТО героям

28 червня у смт Новооржицьке відбулося урочисте відкриття меморіальних дощок РЯБКУ Максиму та КОНОПЛЬОВУ Андрію, які загинули в антитерористичній операції на сході України.

На мітинг до приміщення школи, де навчалися хлопці, зібралися жителі робітничого селища, мешканці с. Воронинці, представники територіальних громад, установ та організацій району. Серед присутніх – рідні воїнів-земляків, друзі, побратими. Прибули також почесні гості – голова Полтавської обласної ради П.В. Ворона, голова райдержадміністрації В.Г. Симоненко, перший заступник голови РДА В.І. Козина. Щирі слова виступів селищного голови О.М.Буркацької, голови обласної ради, очільників району об’єднувала одна істина-переконання: меморіальна дошка не стане просто табличкою на стіні, згадка про полеглих у боях за Незалежність передаватиметься із покоління у покоління, а на прикладах подвигів героїв виростуть діти, котрі й розбудують уже нову, сильну, єдину по духу Україну. Особливі слова вдячності линули на адресу батьків Андрія та Максима, школи за виховання цих мужніх і безстрашних воїнів.

Насамкінець селищний голова О.М. Буркацька подякувала за допомогу у виготовленні меморіальних дошок районній та обласній владі, в організації проведення мітингу – відділу культури Оржицької РДА, колективу «Барви» (Лазірківський ЗБК), усім, хто взяв участь у заході.

    

джерело: сайт Обласної Ради

Система Orphus Поделиться на fb