Ви тут:
Екологія Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині проводять догляд за молодими лісовими культурами

DSC_1118

У лісових господарствах області активно проводять догляда за лісовими культурами. Лісівники ДП «Гадяцький лісгосп» вже на повну потужність доглядають, як за цьогорічними молодими культурами, так і за посадками минулих років.

Як проводиться робота, розповіла провідний інженер лісових культур підприємства Світлана Бердник: «Види, кратність і тривалість доглядів залежить від типів лісорослинних умов, природно-кліматичних зон, способів обробітку ґрунту, наявності та видів бур’янів, порослі та самосіву супутніх і чагарникових порід, категорій лісокультурних площ, головної породи і віку лісових культур». На кожній ділянці вирішують питання про доцільність і можливість проведення насамперед механізованого, а вже потім ручного догляду. Повідомляють у прес-службі Полтавського ОУЛМГ

Догляд за ґрунтом в посадках проводять до змикання крон – для знищення бур’янів, розпушування верхнього шару землі, поліпшення аерації ґрунту і зменшення втрати вологи на фізичне випаровування. У ДП «Гадяцький лісгосп» уже проведено доглядів на площі 681 га, з них 509 га –це захисні насадження. Загалом по області 2230 га молодих культур уже догянуто.

Дуже важливо проводити догляд своєчасно, наголошують лісівники, адже від цього багато в чому залежить приживлюваність і ріст саджанців.

 

Система Orphus