Ви тут:
Освіта Офіційно Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині почалася вступна кампанiя у ВНЗ

посвята студенти

Вiдсьогоднi в Україні розпочалася вступна кампанiя у вищi навчальнi заклади.

Подача документiв у вишi можлива в електроннiй формi на сайтi або в паперовiй формi у ВНЗ.

Документи можна подати до 18:00 31 липня.

Абiтурiєнти, якi при надходженнi у вишi повиннi будуть проходити спiвбесiду, творчий конкурс, або здавати вступнi iспити зможуть подавати документи до 18:00 24 липня.

Усього абiтурiєнти можуть подавати заяви у 5 вишiв, на 3 спецiальностi в кожному.

Абiтурiент повинен самостiйно визначити прiоритетнiсть подання документів, i пiсля завершення прийому всiх заяв автоматична система, на пiдставi результатiв зовнiшнього незалежного тестування,  прорахує рейтингове мiсце й повiдомить, чи потрапляє абiтурiент на бюджетнi мiсця у ВНЗ та на якi саме спецiальностi.

Якщо абiтурiєнт потрааляє  на спецiальнiсть, яка значаться першою в списку його прiоритетiв, то його заяви, розташованi нижче в рейтингу прiоритетiв, скасовуються автоматично.

Така система вперше застосовується Мiнiстерством освiти й науки.

При цьому абiтурiєнт може мiняти положення заяви в списку прiоритетiв до закiнчення термiну подачi документiв.

Вишi повиннi опублiкувати рейтинговий список рекомендованих до зарахування на мiсця для одержання рiвня молодшого фахiвця або бакалавра за кошти державного бюджету не пiзнiше 12:00 4 серпня, а на контрактнi мiсця – не пiзнiше 12:00 15 серпня.

Зарахування абiтурiєнтiв на мiсця держзамовлення дiйснюватимуться до 12:00 10 серпня, а самi абiтурiєнти повиннi будуть подати оригiнали необхiдних документiв у вишi до 18:00 8 серпня (для контрактникiв – 15 серпня).

Без здачi зовнiшнього незалежного тестування у 2015 роцi мають право вступати вiйськовослужбовцi, якi були демобiлiзованi цього року.

Також громадяни, один з батькiв яких був вiйськовослужбовцем i загинув або зник безвiсти при виконаннi службових обов’язкiв, мають право вступати у вишi поза конкурсом протягом 3 рокiв пiсля закiнчення школи.

Система Orphus Поделиться на fb