Ви тут:
Офіційно Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині більше 7 млн грн передбачено на виплату компенсації підприємствам, установам, організаціям

З квітня 2015 року органи соціального захисту населення  проводять роботу щодо забезпечення виконання нового напрямку по соціальному захисту військовослужбовців, а саме виконання постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015 року  № 105 „Про затвердження Порядку виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період”.

Компенсація здійснюється за рахунок коштів, передбачених у Державному бюджеті України на 2015 рік.
Бюджетні кошти спрямовуються підприємствам, установам,  організаціям на компенсацію витрат на виплату середнього заробітку працівникам, які працювали на таких підприємствах, в установах, організаціях на час призову на військову службу, не більше одного року. Про таке повідомила Людмила Корнієнко директор Департаменту праці та соціального захисту населення Полтавської ОДА.

Для отримання компенсації підприємства, установи, організації за місцем реєстрації щомісячно, до 15 числа, подають до управлінь праці та соціального захисту населення звіти про фактичні витрати на виплату середнього заробітку працівникам, призваним на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, погоджені районними (міськими) військовими комісаріатами,  які здійснювали  призов працівників  на військову службу.

У квітні, травні та червні  поточного року від підприємств  прийнято понад 5,5 тис. звітів.
У липні поточного року з державного бюджету отримано та направлено підприємствам, установам та організаціям області компенсацію у сумі 7,3 млн.грн. Загалом  за 5 місяців 2015 року державою компенсовано витрат підприємствам області на загальну суму 31,2 млн.грн.

Система Orphus