Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Івана Купала у Полтаві запускають два додаткових автобуси

Знімок екрану - 06.07.15 - 08:08:32

 

щоб не виникало хвилювання з приводу транспортного забезпечення в пізній час, додатково до рейсових маршрутів будуть додані ще два автобуса за маршрутом «вул.Б.Хмельницького – с.Дублянщина» з інтервалом руху 15 хв., з 17:00 до 24:00″, – таке оголошення розміщенне на сайті Полтавської міської ради.

6 липня полтавців запрошують на світкування Івана Купала. Заходи розпочнуться  на пляжі Октябрського району о 17:30.

У дні літнього відпочинку на мешканців міста чекає незабутня програма відзначення традиційного українського свята у сучасному форматі. Розпочнеться вечірня шоу-програма із Великого театрального дійства, присвяченого історії Купала із зануренням у яскраве язичницьке минуле наших пращурів.

Далі купальську естафету продовжать:

– концертна програма;

– ігри для дітей із призами та нагородами;

– шоу мильних бульбашок;

– водяні бої та рибалка для справжніх сміливців, які не бояться надприродної сили повелителя водяної стихії Нептуна;

Серед найцікавіших та найочікуваніших дійств буде запалювання вогнища й конкурс вінків. Незаміжні дівчата зможуть не тільки позмагатися між собою у майстерності плетіння квіткових головних уборів, а й поворожити на судженого пускаючи купальські віночки у воду. Йдеться у повідомленні.

Для найтерплячіших учасників святкування організатори приготували Fire-шоу та пінну дискотеку, щоб гуляння могло продовжуватися до пізньої ночі.

Система Orphus Поделиться на fb