Ви тут:
Оголошення Полтавщина Спорт Суспільство 

Мотоболісти “Колоса” у суботу зіграють з “Дружбою”

motoball2

 25 липня у Стовбиній Долині на Новосанжарщині – черговий товариський матч за участю мотобольних команд Полтавщини, в якому “Колос” (Нові Санжари) прийматиме “Дружбу” (Мачухи).

Гра розпочнеться о 17:00, і стане останнім етапом підготовки новосанжарського “Колоса” перед запланованим виїздом до Литви, в якій наші земляки зіграють міжнародні товариські матчі з “Мілдою” (Кретинга) та “Бартуваю” (Скуодас).

Свого часу новосанжарці неодноразово грали з командою зі Скуодаса – ще у Першій лізі чемпіонату СРСР.

Як повідомляє Fcvorskla, перше офіційне протистояння між ними відбулося у 1984 році, коли “Сільгосптехніка” (Скуодас) упевнено виграла чемпіонат Першої ліги. Тоді – 2 травня 1984 року – у матчі першого туру чемпіонату СРСР “Колос” у Стовбиній Доліні програв мотоболістам Скуодаса – 0:2, у а другому колі чемпіонату СРСР – 8 серпня – “Колос” програв у Скуодасі – 3:4. Інша ж литовська команда – “Мілда” (також мала назви “Швітуріс” і “Жямуктехніка) була старожилом вищої ліги чемпіонату СРСР і двічі виборювала бронзові медалі (1986, 1988). Протягом останніх років литовські мотоболісти успішно виступають у чемпіонаті ЦЄМЛ (Центральноєвропейської мотобольної ліги), в якій представлені команди з Прибалтики та Білорусі, а раніше грали й українські команди.

У той же час литовська “Мілда” – також 25 липня – зіграє у німецькому місті Кірспе (неподалік Дортмунда) у міжнародному мотобольному турнірі “Торнадо-Опен”, в якому виступатимуть й три німецькі команди: “Торнадо” (Кірспе), “Мальш” і “Леверкузен”. Це буде своєрідний бліц-турнір, в якому за 6 годин буде зіграно всі 6 матчів.