Ви тут:
Суспільство Україна 

Міністр фінансів прокоментувала прийнятий закон про реструктурізацію валютних кредитів

Знімок екрану - 03.07.15 - 08:24:53Верховна Рада напередодні ухвалила закон Про реструктуризацію зобов’язань за кредитами в іноземній валюті.

Проектом передбачено, що всі банки України, за письмовою заявою громадян, що досі не виплатили позику у валюті, зобов’язані протягом місяця провести реструктуризацію за кредитним договором. Пише 5 канал

Міністр фінансів Наталія Яресько вже прокоментувала ухвалений закон і зауважила, що він призведе до масштабних збитків української банківської системи. Окремі депутати, вже після голосування заявили, що планують відкликати свої голоси.

Зазначимо, проти втручання держави у взаємини “банк – позичальник” категорично виступали в МВФ. Власне неприйняття цього закону було однією з умов надання Україні коштів міжнародними кредиторами.

Як ми уже повідомляли раніше, Верховна Рада ухвалила в цілому законопроект № 1558-1 “Про реструктуризацію зобов’язань за кредитами в іноземній валюті”. За відповідне рішення проголосували 229 нардепів. Законопроект передбачає механізм вирішення проблемних питань фізичних осіб, які мають зобов’язання за договорами споживчого кредиту, що отримані з метою придбання нерухомості. 

Система Orphus Поделиться на fb