Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

В Кобеляках реконструюють Меморіал українському козацтву

40969102

На останній сесії Кобеляцької міської ради, що відбулася минулої п’ятниці, депутати ухвалили рішення про виділення коштів в сумі 240 тис.грн. на розширення та благоустрій Меморіалу українському козацтву в місті Кобеляки.

240 тис.грн. виділять на розширення та благоустрій Меморіалу українському козацтву, розташованого на вул.Шевченка між парком імені Б.Хмельницького та ЗОШ №2 ім. Олеся Гончара. Меморіал  збудований влітку 2013 року за кошти спонсорів та урочисто відкритий з нагоди 22-ї річниці Дня незалежності України. Він має вигляд пам’ятного знака, символізуючого честь і славу українських козаків за часів Північної війни.

Проектом реконструкції Меморіалу передбачено влаштування великого майдану, викладеного тротуарною плиткою. Наскрізна доріжка через увесь майдан підходитиме до сусіднього дитячого майданчика, обабіч будуть встановлені лавочки, урни, торшерні вуличні ліхтарі. Також буде влаштовано клумби та висаджено хвойні дерева. Крім того, планується поруч з майданом збудувати нову парковку на 6 автомобілів з боку вул.Московської.

Система Orphus