Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Комунальні підприємства Полтавщини збиткові: висновки громадськості

Представники громадськості Полтавщини поділились зауваженнями та пропозиціями щодо проведення аудиту та роботи комісії на двох найбільших комунальних підприємствах області.

“Найближчим часом населення зіштовхнеться з новими тарифами на тепло та воду. Нагадаємо, головою Полтавської ОДА та головою облради було прийнято рішення про проведення незалежного аудиту на ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» та КП Полтавської обласної ради «Полтававодоканал». Створили спеціальну комісію перевірки цих підприємств, яка працювала два місяці. До неї ввійшли депутати та представники громадськості”, – розповів голова громадської ради при ОДА Володимир Голуб.

Також, у господарсько-фінансовій діяльності цих підприємств спробувала розібратися й громадськість. Що з цього вийшло, розповіли громадські активісти сьогодні на прес-конференції.

За словами заступник голови громадської ради при ОДА Едуарда Волкова, члени різних громадських організацій направили листи щодо оприлюднення публічної інформації до цих підприємств, Полтавської облради та департаменту ЖКГ. За результатами отриманої інформації виконали фінансовий аналіз цих підприємств. Однак аналіз виявився неповним, так деякі посадовці не надавали відповідних документів.

“За тими результатами, що ми маємо, можна зробити висновки, що ці підприємства збиткові. Як подолати негаразди, які виникли в роботі підприємств вирішують вже півроку. Справу цю затягли”, – сказав Волков

 

Громадськість вважає, що до роботи комісії залучили мало представників громади, одну людину від громадської ради при ОДА та одну – від громадської ради від облради. Загалом комісія складається з 13 осіб — переважно це держслужбовці та працівника вказаних вище підприємств. Однак, громадськість зауважує, що на сьогодні вони дійшли спільної згоди з депутатами та керівництвом підприємств, щодо проведення незалежного аудиту. Але, громадськість вважає, що за ті кошти, які виділила облрада на проведення аудиту, а це 90 тис. грн, його зробити не можна”.

 

Громадськість обурена, кажуть мовчати вже немає сили, рік ідуть запити, обговорення, круглі столи, але результату вони не бачать.

Система Orphus Поделиться на fb