Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Гребінківська дистанція сигналізації та зв’язку” виборола першість по Південній залізниці

рельси-залізниця

За результатами роботи останнього року відокремлений підрозділ “Гребінківська дистанція сигналізації та зв’язку” посів І місце.

Колектив виконав великий об’єм робіт: переніс стрілочні переводи по станції Гребінка згідно з планами служби колії для збільшення швидкості поїздів “Інтерсіті” та “Інтерсіті плюс”, модернізував пристрої переїзної автоматики переїздів, виконано заміну світлофорних щогл світлофорів.

Також було проведено заміну монтажу в стрілочних електроприводах та світлофорах, впроваджено світлодіодні головки на переїзні світлофори для покращення видимості забороняючих вогнів, карликові світлофори обладнано захисними сітками, встановлено новий апаратно-програмний комплекс по станціях; на комплексах, що розміщуються на напрямках курсування прискорених поїздів, встановлено нове програмне забезпечення та проведено заміну акумуляторного резерву.

Це лише частина переліченої роботи, а ще – заміна кабелів, трансформаторів, датчиків,  кілометри просік під повітряною лінією розчищено. Як наслідок – перемога в дорожніх змаганнях.

 

поширити новину: