Ви тут:

Чи змінять назву Московської вулиці у Кременчуці вирішуватимуть жителі

У Кременчуці триває громадське обговорення питання щодо перейменування об’єктів міського підпорядкування, що підпадають під дію чинного Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки». Станом на сьогоднішній день, фахівці структурних підрозділів виконавчого комітету Кременчуцької міської ради підготували орієнтовний список вулиць, провулків, проїздів тощо (106 назв), що  мають бути перейменовані у зв’язку з проведенням декомунізаційних заходів. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Попередньо всі пункти складеного списку пройшли обговорення на засіданні комісії  з питань найменування об’єктів міського підпорядкування, увічнення пам’яті видатних діячів і подій, встановлення пам’ятних знаків. Після чого районним у місті радам було дано доручення з проведення громадських обговорень на дану тему в радах мікрорайонів Кременчука. Водночас, пропозиції з перейменування об’єктів міського підпорядкування також приймаються та обробляються  фахівцями  сектору внутрішньої політики виконавчого комітету Кременчуцької міської ради ([email protected]).

Як зазначили в структурному підрозділі, нещодавно на адресу міської ради надійшов лист від 45 жителів вулиці Московської, які висловлюються за її перейменування. Варто відмітити, що вулиця Московська не потрапила до орієнтовного списку вулиць, що планують перейменовувати, оскільки така назва не підпадає під дію вищезазначеного закону. Однак, у  протоколі засідання комісії з питань перейменування об’єктів міського господарювання вона була визначена як така, що може бути перейменована тільки за умови підтримання цієї ідеї більшістю голосів її жителів. Тож, чи буде змінена назва вул. Московської, насамперед, залежить від мешканців будинків, що на ній розташовані. Оскільки вул. Московська це дуже густонаселена вулиця, і 45 підписів, звичайно,  не вистачить, щоб її перейменувати,  просимо кременчужан включитися до обговорення та висловити свої думки з цього приводу.

Пропозиції можна надсилати до міськвиконкому на зазначену вище електронну адресу, або звичайною поштою.

Система Orphus Поделиться на fb