Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Бійку Мамая та Капліна має розслідувати ГПУ, – Аваков

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вимагає розслідування бійки у міськраді Полтави, яку спровокував нардеп Сергій Каплін. Також вимагає розслідування й ДТП за участю Олександра Мамая. Аваков переконаний, що Каплін зловживає депутатською недоторканністю і вимагає від ГПУ притягнути його до відповідальності за хуліганство.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook..

“Бійка Мамая та Капліна в Полтаві – сором і пряма аналогія застарілого конфлікту між блакитними і повіями за право стояти на окружній дорозі .. У Полтавській міській раді відбулося ЧП – нардеп Сергій Каплін спровокував масову бійку, внаслідок чого мер Полтави О.Мамай, тікаючи від натовпу, скоїв наїзд на депутата міськради О.Шамоту. Те, що відбулося в Полтаві, соромно і неприпустимо. Якщо це стане прецедентом для інших населених пунктів, ми можемо отримати не місцеві вибори, а криваві розбірки хамів.”, – пише Аваков.

За його словами, “те, що відбулося, дестабілізує не лише роботу міської влади у Полтаві, а й ситуацію в усій області”. Також  МВС зробить все, що потрібно за законом, але дії депутата Верховної Ради Сергія Капліна має розслідувати і Генпрокуратура заявив Аваков.

Також він зазначив, що активність Капліна в Полтаві – це не просто передвиборчий піар, це відчуття безкарності войовничого хама, яку він має, завдяки депутатської недоторканності.

“Якщо чесно, і Мамай, і Каплін особи за свою одіозність – одного ранжиру. Тому для мене бійка в Полтаві” – це не стільки змагання між популістами і бюрократами, скільки стидоба і пряма аналогія застарілого конфлікту між блакитними і повіями за право стояти на окружній дорозі”, – пише Авако.

поширити новину: