Ви тут:
Прес-релізи 

Змінено критерії застосування понижуючого коефіцієнта ЄСВ

Державна податкова інспекція у м. Полтаві нагадує, що у березні 2015 року змінено критерії застосування понижуючого коефіцієнта єдиного соціального внеску при нарахуванні заробітної плати (доходів) фізичним особам.

Зокрема, за законом платник може застосувати понижуючий коефіцієнт від 0,4 до 0,99, якщо виконуються одночасно такі умови:

– база нарахування єдиного внеску в розрахунку на одну застраховану особу в звітному місяці збільшилась на 20 і більше відсотків порівняно з середньомісячною базою нарахування єдиного внеску платника за 2014 рік у розрахунку на одну застраховану особу;

– після застосування коефіцієнта середній платіж на одну застраховану особу в звітному місяці складе не менше, ніж середньомісячний платіж на одну застраховану особу платника за 2014 рік;

– кількість застрахованих осіб у звітному місяці, яким нараховані виплати, не перевищує 200 відсотків середньомісячної кількості застрахованих осіб платника за 2014 рік. Ця умова не застосовується до фізичних осіб-підприємців-роботодавців.

Нагадаємо, критерії застосування понижуючого коефіцієнта єдиного соціального внеску при нарахуванні заробітної плати (доходів) фізичним особам змінено нормами Закону України від 2 березня 2015 року №219-VIII, який набрав чинності 13 березня 2015 року.

Відділ комунікацій Державної податкової інспекції у м. Полтаві

Система Orphus Поделиться на fb