Ви тут:
Полтавщина Пригоди Суспільство 

Засудженому полтавцю передали наркотики у милі та соку

unnamed

Господарче мило та пакунок з-під соку «Сандора» стали схованками заборонених предметів, які намагалися передати ув’язненому та засудженому Полтавської установи виконання покарань (№23).

16 червня поточного року до Полтавської установи виконання покарань управління ДПтС України в Полтавській області (№23) на адресу засудженого  надійшла продуктова передача

Про це повідомила прес-служба управління ДПтС України в Полтавській області

Під час догляду передачі працівниками було виявлено та вилучено два згортки із речовиною зеленого кольору рослинного походження, що за зовнішніми ознаками схожа на наркотичну, яка знаходилась у двох брусках господарчого мила.

На місце події було викликано слідчу оперативну групу Київського РВ ПМУ УМВС в Полтавської області, а невідому речовину відправили на дослідження до НДЕКЦ при УМВС в області.

Цього ж дня забороненими предметами намагались порадувати і iншого ув’язненого, що на даний час утримується в даній установі.

При догляді продуктової передачі, що на дійшла на адресу вище вказаної особи, пенітенціарії виявили та вилучили рідину з запахом алкоголю, яка знаходилась у презервативі, схованому в пакунку з –під соку «Сандора». Дану речовину було знешкоджено шляхом утилізації.

unnamed

Система Orphus Поделиться на fb