Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Які заходи проведуть у Кременчуці до Дня Конституції

До Дня Конституції  України у Кременчуці заплановано провести ряд заходів, серед яких: тематичні заходи  у мікрорайонах міста; єдиний день інформування населення; тематичні книжкові виставки, презентації, перегляди літератури, бесіди, години громадської освіти, тощо у бібліотеках міста; конкурси дитячих малюнків на тему державної символіки «Краса і велич символів держави» з дітьми літніх оздоровчих таборів та дитячих навчальних закладів; інформаційні години до Дня Конституції у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та в клубах за місцем проживання ОДЮК. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

У КЗК «Кременчуцька міська художня галерея» та КЗК «Картинна галерея Наталії Юзефович» організують цикли тематичних екскурсій, бесід для дітей і молоді міста, присвячених 19-й річниці Конституції України.

До дня прийняття Основного Закону нашої держави у великій залі  виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради 25 червня 2015 року  о 16.00 відбудеться урочисте вручення перших паспортів громадянина України кременчужанам, які досягли 16-ти річного віку.  

А 26 червня о 10.30 заплановано покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку.

У позаміському таборі відпочинку та оздоровлення «Зоряний» до Дня Конституції проведуть святкові тематичні заходи: диспут «Ми живемо за законами України», вікторина «Закон знаю і поважаю», конкурс творчих проектів «Конституція нашого закладу», година роздумів «Становлення Конституції від часів Орлика до сучасності», тощо.

28 червня о 19.00 у Міському центрі культури та дозвілля відбудеться святковий захід до Дня Конституції України «Люблю тебе моя Україна!».

Система Orphus Поделиться на fb