Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Вищий господарський суд України підтвердив правомірність рішення ТВ АМКУ щодо ТОВ «ПБФ РАГС»

Нещодавно Вищий господарський суд України залишив без задоволення касаційну скаргу ТОВ «ПБФ РАГС» – Регіональне агентство гуманітарного сервісу» про визнання недійсним рішення адмінколегії Полтавського обласного територіального відділення АМКУ.

Як вже повідомлялось раніше, ТОВ «ПБФ РАГС» розповсюджувало серед покупців продукції ТОВ «Лабораторія натуральних технологій» інформацію про незаконність діяльності Товариства та схилення до розірвання з ним господарських відносин. Такі дії суб’єкта господарювання – це порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції у вигляді схилення до бойкоту суб’єкта господарювання, а саме спонукання його конкурентом іншої особи, до невиконання (розірвання) або виконання неналежним чином договірних зобов’язань перед цим суб’єктом господарювання.

Відділення оштрафувало товариство з обмеженою відповідальністю «Промислова багатопрофільна фірма РАГС – Регіональне агентство гуманітарного сервісу» на 68 тис. грн. та зобов’язало протягом 15 – денного терміну спростувати інформацію, яка була розповсюджена серед покупців косметологічної продукції на основі розчину природного мінералу бішофіту про незаконну діяльність товариства з обмеженою відповідальністю «Лабораторія натуральних технологій» з наданням територіальному відділенню відповідного документального підтвердження виконання зобов’язань.

Товариство не погодилось з рішенням Відділення та звернулось до суду з позовом про його скасування.

Перевіривши повноту встановлення попередніми судовими інстанціями обставин справи та правильність застосування ними норм матеріального і процесуального права, заслухавши представників обох сторін, Вищий господарський суд України дійшов висновку про відсутність підстав для задоволення касаційної скарги товариства, залишивши тим самим без змін рішення територіального відділення та визнавши його правомірність.

«Суди залишились позаду. Але Товариству все ж прийдеться сплатити до державного бюджету України не тільки штраф у розмірі 68 тис. грн., а також і пеню в такому ж розмірі, та виконати зобов’язання адмінколегії щодо спростування вищенаведеної інформації», – пояснив голова територіального відділення Володимир Оніщенко.

Система Orphus Поделиться на fb