Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Вихованці та діти співробітників Кременчуцької виховної колонії відвідали цирк «Кобзов»

IMG_1452

Вихованці та діти співробітників Кременчуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області відвідали цирк «Кобзов». Захід відбувся завдяки активної дієвої допомоги Голови піклувальної ради Кременчуцької міської ради Віталія Малецького та ініціативи начальника колонії Юрія Величка.

П’ять найкращих вихованців колонії в порядку заохочення відповідно до статті 144 Кримінально-виконавчого кодексу України та малюки співробітників з нетерпінням чекали на зустріч з чудесами, які відкриває країна «Цирк». І ось, нарешті, настала довгоочікувана подорож.

Про це повідомили в в прес-службіуправління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області.

Артисти цирку «Кобзов», які є переможцями найпрестижніших міжнародних конкурсів і фестивалів, викликали у дітей бурні овації. Масштаби шоу, таланти та професіоналізм акторів вразили кожного глядача.Неабияке захоплення у хлопців залишили повітряні гімнасти, небесний шоу балет, оригінальні клоуни, красиві та екзотичні тварини, акробати, еквілібристи і багато іншого. А сучасне світлове і звукове обладнання, спецефекти, над якими працювали найкращі світло і звукорежисери, надовго запам’яталися кожній дитині.

Массапозитивних емоцій та гарний настрійсупроводжували вихованців та дітлахів під час всього циркового шоу.

Своїми приємними враженнями від чудового свята юнаки поділилися з друзями, повернувшись до колонії.

 

IMG_1467 IMG_1652

IMG_1655

Система Orphus Поделиться на fb