Ви тут:
Анонс Культура Полтавщина Суспільство 

Вихідними кременчужан запрошують на бібліосутінки «Ніч без війни»

21 червня з 19 до 22 години  відділ абонементу та відділ читального залу ЦМБ ім. М. Горького проводить бібліосутінки  «Ніч без війни». Захід присвячений тим, хто  першими прийняли бій. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

За попереднім сюжетом, працівники бібліотеки за допомоги автентичних речей спробують відтворити останній мирний день Кременчука перед наступом гітлерівців.

На майданчику біля бібліотеки буде працювати інтерактивна площадка, куточок для фотографування, виставка діорама «Відкрий книгу – спіймай час» у відділи читального залу,  Ретро – кінозал, де будуть демонструватися кінострічки 30 – 40 х років у відділі абонементу, з ретро гучномовця буде лунати музика тих часів.

Усі, хто забажає,  зможуть вільно долучитися до Акції «Вони подарували нам життя». При цьому організатори заходу просять мешканців Кременчука принести світлини своїх родичів часів війни та запалити свічку пам’яті.

Завдання цього заходу залучити якомога більше користувачів до бібліотеки, продемонструвати її інформаційно-ресурсний та інтелектуальний потенціал, показати, що бібліотека – цікавий та креативний заклад.

Система Orphus Поделиться на fb