Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Віктор Шафранський обговорив з полтавськими громадськими активістами питання медицини

1

Під час свого перебування на Полтавщині у рамках проведення IV з’їзду сімейних лікарів України, заступник Міністра охорони здоров’я України Віктор Шафранський зустрівся з представниками місцевої громадськості.

Ініціаторами цієї зустрічі виступили деякі громадські активісти, у тому числі – з громадської комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Громадської ради при Полтавській обласній раді. Повідомляє прес-центр ДОЗ ОДА. Вони мали ряд запитань щодо роботи окремих лікувально-профілактичних закладів Полтавської області. Зокрема, вони стосуються діяльності «Лікарняної каси Полтавщини», обласного патологоанатомічного бюро, фондів при лікарнях міста та області, КП «Полтавафарм», а також чуток про перенесення кабінетів міської дитячої клінічної стоматологічної поліклініки до іншої будівлі.

2

Після детального ознайомлення з вимогами представників громадськості, заступник Міністра охорони здоров’я України В.Шафранський повідомив їм про мету свого візиту на полтавську землю, розповів про особливості проведення в державі реформ у медицині, які здійснюються командою Міністерства охорони здоров’я України на чолі з Олександром Квіташвілі. Було відзначено, що наріжним каменем цих реформ є покращення якості та доступності до громадян надання медичної допомоги.

Крім того, він зосередив увагу громадських активістів на важливості конструктивного вирішення всіх проблемних питань у правовому полі. Віктор Вікторович запевнив у особистому сприянні у цьому у межах компетенції МОЗ України та можливої зустрічі вказаних громадських активістів з Міністром охорони здоров’я України О.Квіташвілі.

 

Система Orphus Поделиться на fb