Ви тут:
Головне Полтавщина Суспільство 

Валерій Головко – другий серед губернаторів України щодо виконаних за тиждень обіцянок (інфографіка)

Iнфографiка_(джерело__slovoidilo.ua)Голова Полтавської ОДА виконав дві з двох обіцянок, даних за період з 17 по 24 червня 2015 року.

Портал «Слово і Діло» провів моніторинг обіцянок всіх українських губернаторів, які вони дали з 17 по 24 червня. (http://www.slovoidilo.ua/2015/06/26/dajdzhest/polityka/yak-pracyuyut-vashi-hubernatory-dajdzhest-obicyanok-holiv-oda-za-17-24.06).

У цьому рейтингу голова Полтавської ОДА зайняв друге місце. Про це повідомля прес-служба Полтавської ОДА Так Валерію Головку вдалося виконати одразу дві свої обіцянки. Зокрема, ініціювати службове розслідування щодо посадовців «Полтававодоканалу» та додатково виділити субвенцію за рахунок коштів місцевого бюджету у сумі 321,2 тис. грн на залізничну лікарню у Гребінці.

Єдиний очільник області, якому вдалося виконати більше за Валерія Головка — голова Сумської ОДА Микола Клочко. Так за ці сім днів він домігся покарання винних у екологічній катастрофі в Шостці, створив при ОДА раду учасників АТО, а також, згідно попередніх планів, переформатував роботу самої ОДА.

 

Система Orphus