Ви тут:

У справі екс-начальника полтавського УДАІ заслухали свідків обвинувачення

IMG_1497

15 червня відбулося чергове судове засідання у справі екс-начальника Державтоінспекції Полтавської області Петра Блажівського, якого звинувачують в отриманні хабарів в особливо великих розмірах.

У цій справі опитали перших свідків – полтавського студента та водія колишнього керівника ДАІ.

Зокрема, студента Максима Глушко залучили до слідчого експерименту працівники Служби безпеки України, коли дізналися про те, що він хоче подарувати на День народження брату автомобільний номер, який легко запам’ятовується.

Для реалізації експерименту вирішили їхати до Кременчуцького МРЕВ, де відбулася зустріч з підлеглим Петра Блажівського – начальником МРЕВ Олегом Рябоконем.

Свідок Глушко розповів, що він не провокував чиновника на хабар, проте начальник сам озвучив необхідну суму – 2000 гривень.

Адвокати підсудного подали клопотання з проханням визнати це свідчення не допустимим доказом через недодержання процесуальних вимог, проте суд відхилив це клопотання.

Водій свідчив про конверт з грошима Глушко, який він передавав Блажівському.

Наступних свідків по цій справі заслухають 22 червня.

Нагадаємо, Блажівський свою провину не визнає, каже про свавілля, що його “підставили”, гроші підкинули, а справу сфабрикували прокурори та представники СБУ.

Система Orphus Поделиться на fb