Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтавській ОДА пройшла апаратна нарада

DSC_0055

Сьогодні голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко провів апаратну нараду з представниками структурних підрозділів.

Зокрема, говорили про хід проведення мобілізації, оздоровлення дітей та туристичний потенціал області.

Заступник військового комісара по роботі з особовим складом та громадськістю підполковник Едуард Бородай зазначив, що в області призвали 709 чоловік на строкову службу, це 79% від планового завдання та 800 чоловік за планом мобілізації.

Начальник відділу у справах сім’ї та молоді Полтавської ОДА Наталія Шкоденко зазначила, що на літню оздоровчу кампанію планують виділити понад 49 млн грн та охопити оздоровленням та відпочинком 61 тис. 837 дітей.

Про туристичний потенціал Полтавщини поінформувала начальник управління з питань туризму і курортів Департаменту інфраструктури та туризму облдержадміністрації Лариса Оніщук.

“У зв’язку з політичною ситуацією в країні кількість туристів зменшується. Однак ми маємо позитивну динаміку. Проаналізувавши туристичні потоки, зокрема відвідування музеїв, можна сказати, що зросла кількість туристів на 25%”, – сказала Оніщук.

 Зокрема, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації Віктор Стеблянко зазначив, що на території області з 18 травня не виникало надзвичайних ситуацій, сталося 62 надзвичайні події.

Система Orphus Поделиться на fb