Ви тут:
Суспільство 

У Полтаві зруйнували першу вуличну бібліотеку, яку цієї неділі відновлять організатори

Вчора у Студентському парку невідомі зняли книжкові полички першої вуличної читальні. У зв’язку з цим організатори проекту «ПОЛТАВА КНИЖКОВА» звертаються до мешканців міста та впершу чергу до тих, хто знищив першу вуличну бібліотеку Полтави.

«Усім нам не вистачає чогось цікавого в Полтаві, культурного розвитку, активності, руху вперед… Всі ми постійно хочемо чогось більшого у наше місто, яке в принципі і так наповнене розважальними та творчими заходами, перформансами, просто подіями. Але який може бути рух вперед, якщо ми не в змозі зберегти, те, що маємо, якщо постійно доводиться відновлювати втрачене. 

Зовсім нещодавно у нашому місті зруйнували встановлені полички для буккроссингу. Шановні «добродії», ми звертаємось до Вас, якщо вони Вам заважали, то ви могли звернутися на офіційну сторінку організаторів акції та повідомити про це, а не самотужки займатися вандалізмом і руйнувати, те у що люди вклали сили, час та частинку душі. Їх виготовили учні полтавських шкіл, і вони дуже старалися, для жителів нашого міста, прагнули принести якусь користь. Тож дуже образливо, що їхньою працею було нещадно знехтувано. 

Ми звертаємось до тих, кому вистачило совісті на подібний вчинок, навчіться цінувати те, що маєте, адже саме з цього починається культура та звичайна людяність! Поважайте те, що створили інші! 

На щастя, таких вандалів не так вже й багато. Ми звертаємось зі словами вдячності до всіх полтавців, до тих, хто підтримав проект «ПОЛТАВА КНИЖКОВА», книгами, коментарями у соц. мережах чи просто добрим словом. Раді повідомити, що вже цієї неділі ми відновимо полиці у Студентському парку та дуже сподіваємося, що таке більше не повториться, адже за нашими з Вами вчинками майбутнє нашого міста! І Люди пам’ятайте: «Відповідальність починається з нас самих, а не когось іншого!»

 

З повагою колектив ГО «КОМАНДА МОЛОДІ»

Система Orphus Поделиться на fb