Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві солдати-строковики та мобілізовані прийняли присягу

Військовослужбовців строкової служби та мобілізовані прийняли присягу на вірність Українському народу. Більше тисячі військових присягнули на вірність українському народу на плацу 179 об’єднаного навчально-тренувального центру військ зв’язку.

Начальник навчально-тренувального центру Ігор Міцюк зазначив, що сьогодні бійці приймають присягу – клятву на вірність українському народові та Вітчизні. Він закликав бійців вірно і чесно служити Україні. У подальшому юнаки  поїдуть на комплектування військових частин ЗСУ. Строковиків  до зони АТО не відправлятимуть. Наголосив, що нинішні призовники більш відповідальні та дисципліновані.

 

Поздоровити військовослужбовців прийшли рідні, друзі, знайомі.

Батьки призовника приїхали з Вінниці горді за сина, однак тривога їх не покидає.

Текст присяги бійці зачитували по черзі в урочистій атмосфері. Далі за традицією прокрокували на плацу перед батьками і гостями

Молоде поповнення переповнюють різні емоції. Серед мобілізованих й одна жінка -доброволець. Сама вона з Дніпропетровська. Лариса каже, що на такий крок пішла зважено та обдумано.


Мобілізований Дмитро, також з Дніпропетровська, прийшла повістка, пішов в армію, вважає за обов’язок захищати Україну.

Поділився своїми враження після прийняття присяги й строковик, Василь з Вінниці.

Кожен з новобранців отримав благословення священника православної церкви Андрія. Він окропив їх святою водою та побажав доброї служби.

Система Orphus Поделиться на fb