Ви тут:
Культура Освіта Полтавщина Суспільство 

У Полтаві нагородили випускників молодіжного проекту “Лідер майбутнього”

Учора в Полтавському художньому музеї імені М.Ярошенка відбулося урочисте нагородження випускників шостого молодіжного проекту «Школа місцевого та студентського самоврядування «Лідер майбутнього». Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Привітали молодь та їх наставників із закінченням навчання та вручили подяки від міського голови Олександра Мамая, свідоцтва та грамоти від виконавчого комітету Полтавської міської ради заступник мера Світлана Порохня та начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Олена Ромас.

Світлана Казимирівна, в першу чергу, подякувала за самовіддану роботу лекторам проекту: викладачам Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка та викладачам Полтавського університету економіки і торгівлі на чолі з ректором Олексієм Нестулею. За свій вклад у навчання учасників проекту кожен з них отримав подяки від міського голови та нагрудні знаки.

Випускникам Світлана Порохня побажала знайти своє покликання у житті та не втратити лідерські якості:

– Бажаю вам, щоб ви реалізували себе в цьому житті та знайшли своє покликання. Бо від того, яку ви оберете стежину, як ви поводитимете себе у колективі і які рішення будете разом з колективом приймати, залежатиме ваше життя і комфорт у цьому суспільстві. Зичу всім здоров’я, оптимізму, натхнення! Чекаємо вас як лідерів у різних галузях роботи нашого міста в найближчому майбутньому.

Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Олена Ромас подякувала молоді за довіру та за активну життєву позицію:

– Дякую всім вам за те, що ви довірились нам і викладачам. Захотіли дізнатися, що таке лідерство у лавах місцевого самоврядування. Надіюсь, що той досвід вас збагатить, що ви станете нашими партнерами та ми ще неодноразово побачимо вас не тільки в стінах міської ради, а й Верховної. З цього залу сьогодні вийдуть найкращі представники полтавської молоді.

Нагадаємо, що навчання у шостому наборі «Школи місцевого та студентського самоврядування «Лідер майбутнього» розпочалося 23 жовтня 2014 року. Відбір слухачів проводився на конкурсній основі і на сьогоднішній день 59 чоловік стали випускниками. Це студенти вищих навчальних закладів міста та учні старших класів.

З жовтня по травень вони прослухали теоретичний курс. На базі вищих державних навчальних закладів було проведено 22 заняття у наступних напрямках: діловодство, етика та діловий етикет, конфлікт-менеджмент, тайм-менеджмент, основи ораторського мистецтва, ознайомлення зі структурою органів державної влади та місцевого й студентського самоврядування. Всі слухачі пройшли стажування в структурних підрозділах виконавчого комітету Полтавської міської ради та по закінченню практики пройшли атестацію.

Для найактивніших учасників Школи 26 травня було організовано поїздку до Верховної Ради України та Київської міської державної адміністрації, де з екскурсантами поспілкувався міський голова Києва Віталій Кличко і голова Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Лілія Гриневич.

3 червня для слухачів у СДЗОВ «Олімпійські надії» організовано підсумкову ділову гру по написанню молодіжних проектів. Перед учасниками стояло завдання – створити проект на загальну сумму фінансування до 10 тис.грн. та спробувати знайти фінансування у «місцевого самоврядування», «бізнесових структур» та «фондів», роль яких виконували всі організатори Школи. Перемогу здобув проект «Арт-фест «Poltavati», який планується реалізувати спільно з управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту в 2016 році.

Майбутні лідери встигли не тільки здружитися, але й спрацюватися один з одним. Як справжі випускники вони були веселі і водночас трішки сумні, адже навчання закінчилось, а, значить, прийшов час для практичного застосування знань та самостійного прийняття відповідальних рішень.

Система Orphus Поделиться на fb