Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство Фотогалерея 

У Лубнах пройшов конкурс “Міс Дюймовочка 2015”

8_49

У районному будинку культури Лубен за допомогою різних творчих конкусів обирали найкреативнішу та найчарівнішу дівчинку Лубенщини.

Дівчатка презентували себе у кількох конкурсних епізодах – “Візитка”, “Творчому конкурсі”, конкурсі “Шкільна форма майбутнього” та “Дефіле”, – повідомили у Лубенській РДА.

Так, у конкурсі “Міс Дюймовочка 2015” відзначилися Аліна Ганська з Вовчика, Вікторія Макаренко з Войнихи, Ольга Ігнатенко з Новаків, Валерія Петренко із Засулля, Вікторія Куліш з Михнівців, Іванна Юрчук з Хорошків.

За рішенням журі “Міс елегантність” стала Аліна Ганська, “Міс вишуканість” – Вікторія Макаренко, “Міс талант” – Валерія Петренко, “Міс чарівність” – Вікторія Куліш, “Міс ніжність” – Іванна Юрчук, титул “Міс Дюймовочка” здобула Ольга Ігнатенко з Новаків.

1_574

Таланти та здібності юних лубенок оцінювали: начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко (голова журі), методист Лубенського районного науково-методичного центру Валентина Плішенко, завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Віта Брюховецька, керівник циркової студії “Маска” Микола Нестерук, директор районного будинку культури Наталія Шепітько.

Юних “супер-дівчаток” привітали заступник голови райдержадміністрації Тетяна Сергієнко та начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко.

3_359

4_241

6_1017_70

Система Orphus Поделиться на fb