Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці виявили 24 нелегальних найманців

За інформацією управління економіки виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, в червні місяці робочою групою з координації роботи щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення проведено 3 рейдів – обстеження суб’єктів господарювання фізичних осіб – підприємців  та юридичних осіб з питань легалізації найманої праці. У рамках яких обстежили 58 суб’єктів господарювання за місцем здійснення їх безпосередньої господарської діяльності, з яких 57 фізичних осіб-підприємців. Члени робочої групи виявили, що у 17 фізичних осіб – підприємців  24 найманих працівників працюють без оформлення трудових відносин з роботодавцем; а також 40 фізичних осіб-підприємців, які здійснювали господарську діяльність особисто або наймані працівники оформлені належним чином. про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

У червні провели засідання робочої групи з координації роботи щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення без запрошення СГД. У  результаті проведеної роботи легалізовано працю 12 найманих  працівників та 13 зареєструвалися як фізичні особи – підприємці.

В управлінні економіки виконкому міської ради зазначають, що в результаті     вжитих заходів, упродовж звітного періоду  додатково    перераховано  до   бюджету 2,2 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб та сплачено єдиного соціального внеску в     сумі  5,9 тис. грн. і сплачено    єдиного     податку  у сумі 3,2 тис. грн.

Система Orphus Поделиться на fb