Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці вилучили майже 26 тонн кольорових металів

Міліціонери Кременчуцького міського відділу задокументували та ліквідували металоприймальну базу, яка протягом тривалого часу функціонувала у місті. Загалом вилучили майже 26 000 кілограм кольорових металів на близько півтора мільйона гривень. Про це повідомили в УМВС України у Полтавській області.

Двоє місцевих мешканців без відповідних документів відкрили мережу точок, на яких приймали кольорові метали, які, в подальшому, по фальшивих документах переправляли до сусідньої області.

У ході  оперативних заходів правоохоронці затримали також вантажівку, яка перевозила  майже 9 тон кольорових металів. На самій базі проведено ряд санкціонованих обшуків і вилучено близько 17 000 кілограм металолому.

За фактом розпочато кримінальне провадження за статтею 213 Кримінального кодексу України (Порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом).

Організаторам нелегального бізнесу загрожує штраф від тисячі п’ятисот до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до одного року.

«Всі підприємці та металобази повинні працювати з відповідними документами. Інформацію про несанкціоновані точки прийому металу ми чекаємо від громади в кожному відділі міліції області» – розповів Руслан Бірюков, заступник начальника УМВС України в Полтавській області.

Телефони за якими ви зможете звертатися до міліції: (0532) 51 77 57, 56-22-33, 0938819042

Система Orphus