Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці нагородили кращу родину року

Учора на черговому засіданні сесії районної ради голова Крюківської районної ради Віктор Бражененко вручив Диплом кращій родині року, досвід виховання яких вписано і в Книгу Пошани «Золотий фонд сімей Крюківського району м. Кременчука». Ними стала родина Магди, сім’я медичних працівників, яка є багатодітною і виховує власних трьох малолітніх дітей: Родіслава (2007 р.н.), Назарія (2009 р.н.), Андрія (2011 р.н.). Минулого року подружжя взяли на себе зобов’язання щодо виховання ще двох малолітніх дітей: Крашаніннікової Марії (2010 р.н.) та Судейко Любові (2013 р.н.). Дівчата були евакуйовані в серпні 2014 р із зони проведення АТО з м. Горлівка Донецької області і тимчасово влаштовані на проживання та виховання в сім’ю Магди відповідно до рішення виконавчого комітету Крюківської районної ради м. Кременчука. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Усі діти виховуються у теплій та затишній атмосфері, забезпечені всім необхідним, мають охайний зовнішній вигляд. Батьки Олег Валентинович та Тетяна Олександрівна дбають належним чином про дітей, забезпечують їх повноцінній розвиток.

У травні 2015 р. рішенням виконавчого комітету  Крюківської районної ради м. Кременчука прийнято рішення № 91 «Про внесення до книги  пошани  «Золотий  фонд  Крюківського  району» сім’ї Магди». Батькам дітей вручили квіти та подарунки від районної влади, голова районної ради Віктор Бражененко подякував за приклад виховання та любові до дітей, побажав життєвих успіхів та запевнив, що районна влада і надалі буде ними опікуватися.

Книгу Пошани «Золотий фонд сімей Крюківського району м. Кременчука» започатковано з метою вшанування зразкових сімей Крюківського району та поширення найкращого досвіду сімейного виховання виконкомом  Крюківської районної ради рішенням № 172 від 14.05.2009 р.. З 2009 р. до Книги Пошани внесені 9 багатодітних сімей району, в яких виховуються від 3 до 6 дітей.

Система Orphus Поделиться на fb