Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці медиків привітали із професійним святом

Учора перший заступник міського голови Віктор Калашник привітав працівників галузі охорони здоров’я Кременчука  з нагоди професійного свята – Дня медика. На сьогоднішній день таких спеціалістів у місті налічується близько 6 тисяч. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

На  головній сцені міста  Віктор Калашник відзначив, що у кременчуцьких лікувально-профілактичних закладах працюють висококваліфіковані лікарі, медичні сестри, санітарки, лаборанти, тощо. Всі  вони щодня з відповідальністю виконують свої обов’язки, повністю віддають себе справі, яку обрали за покликом душі. Керівник міста наголосив, що і надалі у місті дотримуватимуться курсу, спрямованого на покращення умов лікування кременчужан у закладах охорони здоров’я. 

За відданість медичній справі цього дня перший заступник міського голови Віктор Калашник та начальник міського управління охорони здоров’я Максим Середа  вручили Грамоти виконкому Кременчуцької міської ради найкращим представникам медичної галузі, які присвятили своє життя служінню здоров’я людини.   А подарунком для них став святковий концерт, підготовлений силами  самодільних колективів лікувальних закладів міста та творчих колективів Міського палацу культури. 

Система Orphus Поделиться на fb