Ви тут:
Україна 

Цього року в аграрну галузь інвестовано 66 млрд. грн., – Олексій Павленко

В аграрний комплекс України цього року інвестовано близько 66 млрд. грн. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко в рамках відкриття XXVII Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2015».

За його даними, це майже на 14 млрд. більше, аніж минулого року. «Цього року зацікавленість в інвестуванні у сільське господарство суттєво збільшилася. При цьому виробники вкладають власні кошти, у тому числі у придбання сільськогосподарської техніки. Банківських кредитів залучено лише 8,4 мільярдів», — сказав Міністр.

Він висловив впевненість у тому, що високий представницький рівень «Агро-2015» дозволить збільшити обсяги залучення інвестицій в аграрну галузь та презентувати іноземним партнерам найкращі здобутки українських виробників. «Сьогодні тут тисячі одиниць техніки, кращі наукові досягнення. Нас підтримали 5 офіційних іноземних делегацій, вони проводять переговори з нашими виробниками стосовно залучення інвестицій та можливостей спільної діяльності», — повідомив Олексій Павленко.

Цього року загальна виставкова площа «Агро-2015» складає 25 тис. кв. метрів. В рамках виставки протягом 4 днів презентують найкращі здобутки агропромислового комплексу України. Виробничий та інвестиційний потенціал представлять всі області країни, а також найпотужніші українські та міжнародні підприємства. Загалом участь у виставці візьмуть понад 1000 гостей із 16 країн світу. У тому числі, Грузії, Латвії, Литви, Нідерландів, Німеччини тощо. Серед гостей — дипломати, потенційні інвестори, міжнародні донори, представники бізнесу та експерти.

Крім того, під час виставки запланована ціла низка конференцій, круглих столів, презентацій, семінарів, двосторонніх переговорів, а також спеціалізованих виставок за кожною галуззю аграрного виробництва.

Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Перейти до вмісту