Ви тут:

Суб’єкт господарювання оштрафований за неподання інформації, яка потрібна для дослідження ринку

Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України оштрафувала ТОВ «Управляюча компанія Ваш комфорт» (м. Полтава) майже на 34 тис. грн. за неподання інформації територіальному відділенню у встановлені законодавством строки.

Пріоритетними напрямками роботи Антимонопольного комітету України у 2015 році планується дослідження на ринках, зокрема, пов’язаних з наданням послуг з управління будинками і спорудами та прибудинковими територіями, а також утримання/обслуговування будинків і споруд та прибудинкових територій.

Неподання інформації у встановлений головою територіального відділення у вимозі строк перешкоджає здійсненню територіальним відділенням державного контролю за дотриманням законодавства про захист економічної конкуренції на ринку послуг з: управління багатоквартирними будинками та прибудинковими територіями; утримання багатоквартирних будинків та прибудинкових територій; обслуговування багатоквартирних будинків та прибудинкових територій.

Згідно зі статтею 221 Закону суб’єкти господарювання, об’єднання, органи влади, органи місцевого самоврядування, органи адміністративно-господарського управління та контролю, інші юридичні особи, їх структурні підрозділи, філії, представництва, їх посадові особи та працівники, фізичні особи зобов’язані на вимогу органу Комітету, голови територіального відділення Комітету, уповноважених ними працівників Комітету, його територіального відділення подавати документи, предмети чи інші носії інформації, пояснення, іншу інформацію, в тому числі з обмеженим доступом та банківську таємницю, необхідну для виконання Комітетом, його територіальними відділеннями завдань, передбачених законодавством про захист економічної конкуренції.

Тобто, право органу Комітету, голови його територіального відділення запитувати інформацію надано їм законодавством про захист економічної конкуренції для реалізації покладених на них завдань, зокрема для здійснення контролю за дотриманням цього законодавства.

 

Полтавське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України

Система Orphus