Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Студреспубліка запрошує на громадянський лекторій

imgo-e1433597882763

З 11 по 12 червня 2015р. на базі Полтавської державної аграрної академії Студреспубліка проводить інноваційний І Громадянський лекторій «Вільні громадяни, сильні громади – запорука ефективної держави». Запрошуємо!

Прочитавши анонс далі, ви зрозумієте, навіщо республіканці проводять зазначений захід, які віп-спікери будуть читати доповіді під час нього та що залишиться у підсумку, після проведення. Також ви зрозумієте, як потрапити на лекторій.

Організатори ставлять за мету створити потужний осередок інтелектуальної, змістовної роботи, що стало б засобом посилення актуалізації модернізаційних змін на Полтавщині й Україні в цілому. Формат заходу – інтенсивний лекторій із подальшим обговоренням доповідей на зазначену тему.

Актуальність лекторію полягає у важливості викликів перед державою та світом, які виникли в результаті буремних подій 2013-2015рр. в Україні, ролі громад у забезпеченні стабільності суспільного ладу та поштовху до якісних змін значно зростає. Занепокоєння викликає й імітація здійснення вкрай потрібного проекту децентралізації в Україні, коли б влада від олігархічних ієрархій переходила до мереж громад і вільних громадян.

Серед доповідачів відомі українські, іноземні та полтавські філософи, політологи, футурологи, медійники тощо, такі як політологи Андрій Окара й Андрій Мішин, філософ Сергій Дацюк, психолог, священик о. Антоній Рудий та ін.

Участь у проекті візьмуть громадсько-політичні активісти регіону, соціально активні гості, передусім, лідери республіканців із інших регіонів України, журналісти, блогери, держслужбовці та студенти.

Запрошуємо всіх прогресивних громадян, незалежно від політичних поглядів, віку, статі чи статків взяти участь у дискусії навколо життєнеобхідного важливого питання – розвитку громадянського суспільства в Україні.

Офіційне відкриття 11 червня о 9:30 у залі корпусу №5 Полтавської державної аграрної академії (м. Полтава, вул. Сковороди 1/3). Із питань участі у лекторії та медіа-супроводу звертатися за тел. (095)7701940, Катерина Окопна – менеджер проекту.

Система Orphus Поделиться на fb