Ви тут:
Економіка Кримінал Полтавщина Суспільство 

Спійманий на хабарі прокурор виявився сином і братом судді Полтави

наручники грати

Заступник генерального прокурора України Давид Сакварелідзе повідомив, що створене ним Слідче управління з розслідування кримінальних проваджень проти працівників прокуратури – Генеральна інспекція – на чолі з Іриною Діденко заарештувала одного з міжрайонних прокурорів Полтавської області за фактом корупції.

Арешт провели за зверненням підприємця, який звернувся до правоохоронних органів.

На брифiнгу начальник Генеральної iнспекцiї Iрина Дiденко зазначила, що на його підприємстві вилучили техніку, а проти нього самого порушили кримінальну справу, яку “обіцяли закрити за винагороду”, у 5 тисяч доларів.

Полтавські ЗМІ з’ясували, що затриманим є міжрайонний прокурор Лубенського району Полтавської області Андрій Куліш, 1983 року народження, – повідомив Главком.

Його батько – Віктор Куліш – обіймає посаду заступника голови Апеляційного суду Полтавської області, а його брат Юрій – суддя Київського районного суду Полтави.

Віктору Кулішу загрожує негайне звільнення за порушення присяги, а також від 5 до 10 років тюремного ув’язнення згідно зі ст. 368, ч.3 Кримінального кодексу.

Система Orphus Поделиться на fb