Ви тут:
Суспільство 

Школярі ознайомилися з процесом видобування газу

Ekskursiya

Співробітники компанії «Нафтогазвидобування» провели екскурсію на газовидобувні об’єкти для вихованців школи с. Ковалівка (Шишацький район, Полтавська область).

Позакласний урок для учнів 1-4 класів, які проводять літні канікули в пришкільному таборі, почався з розповіді про цікаві факти з історії видобування газу та перегляду тематичного мультфільму.

Маршрут екскурсії відповідав етапам видобутку газу. Повідомляють у відділі із зовнішніх зв’язків Нафтогазвидобування. Спочатку діти з безпечної відстані оглянули бурову установку і житлове містечко для робітників. Менеджер відділу з буріння і свердловинних технологій «Нафтогазвидобування» Сергій Тертишний розповів дітям про процес буріння свердловин і показав зразки ґрунту, піднятого на поверхню під час проведення робіт з глибини 6000 м.

Потім школярі вирушили на уже діючу свердловину. Завершальним етапом став візит на одну із найсучасніших в Україні установку попередньої підготовки газу «Олефірівка», де видобутий газ доводиться до стандартів якості.

«Дуже цікаво побачити своїми очима як видобувають газ. Вийшла не нудна екскурсія, а захоплююча та пізнавальна прогулянка. Буду добре вчитися і згодом працюватиму в газовій промисловості!», – поділився враженнями учень 4-А класу Сашко Нос.

«Що може бути цікавішим за екскурсії для школярів, які щодня намагаються зрозуміти, як влаштований цей великий світ. Діти дізналися багато нового про видобування природного газу та його роль у житті людини. Ми вдячні компанії «Нафтогазвидобування» за організацію та проведення екскурсії», – сказала директор Ковалівської загальноосвітньої школи Валентина Бакурова.

Система Orphus Поделиться на fb