Ви тут:
Суспільство Україна 

Рада дозволила збільшувати розмір орендної плати за землю

Знімок екрану - 30.06.15 - 13:41:14Парламент встановив, що розмір орендної плати за земельні ділянки може бути більшим 12 відсотків нормативної грошової оцінки.

Про це повідомляє УНІАН. Верховна Рада України ухвалила закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо граничного розміру орендної плати» (реєстраційний номер 2640). За це рішення проголосувало 247 із 344 народних депутатів, зареєстрованих в сесійній залі.

Як зазначає видання, законопроектом пропонується внести зміни до пункту 288.5 статті 288 Податкового кодексу України і встановити, що розмір орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності може бути більшим 12 % нормативної грошової оцінки, у разі визначення орендаря на конкурентних засадах.

Як ми повідомляли сьогодні раніше, ВР дала старт реформам державних закупівель. Народні депутати підтримали в першому читанні законопроект, який передбачає спрощення процедури державних закупівель та підвищення вартісної межі для проведення тендерів зі 100 до 200 тис. грн.

Система Orphus Поделиться на fb