Ви тут:
Полтавщина Точка зору 

“Процес децентралізації та реформування місцевого самоврядування на Полтавщині розпочато”, – Ворона

Сьогодні під час другого пленарного засідання двадцять дев’ятої сесії Полтавської обласної депутати проголосували “за” прийняття Перспективного плану формування територій громад Полтавської області.

Як зазначив голова обласної ради Петро Ворона, Полтавська обласна рада дала змогу тим громадам, які виявили бажання або їх переконали через вагомі аргументи, об’єднатися та працювати в новому форматі.

Ті громади, що вирішили потерпіти, тобто подивитися, як розвиватиметься процес, матимуть можливість працювати в іншому ракурсі. Або в старому, або на основі закону про співпрацю територіальних громад.

Добре, що сьогодні ми прийняли таке Соломонове рішення і в цьому проекті враховані всі пропозиції територіальних громад. Єдине, я визнаю, що це проводилося дуже швидко, щоб вкластися в терміни і ОДА, на жаль, вчасно не надала належні документи. І тому нарікання депутатів, що вони вчасно не ознайомилися з матеріалами мають рацію”, – сказав Ворона.

Також Ворона зазначив, що Процес децентралізації та реформування місцевого самоврядування в області розпочато.

Полтавщина йде посередині серед інших регіонів в цьому питанні. Вона завжди була таким середньостатистичним показником і на виборах і в прийнятті рішень. Ми серце України. Ми відійшли від певної методики. Це об’єднання не відповідає методиці, а відповідає волі тих громад, які вирішили це зробити ”, – сказав Ворона.

Система Orphus Поделиться на fb