Ви тут:
Офіційно Полтавщина Суспільство 

Прокуратура виявила ряд порушень у колоніях Полтавщини

Органами прокуратури області вживаються заходи, спрямовані на адаптацію правового статусу засуджених до європейських стандартів під час відбування покарання у виправних установах управління Державної пенітенціарної служби України в області. Про це повідомили у прокуратурі Полтавської області.

За інформацією старшого прокурора відділу прокуратури області Юрія Дупака, під час перевірки, проведеної прокуратурою області, встановлено, що у Полтавській виправній колонії № 64 права та обов’язки засуджених іноземців не викладаються на інформаційних стендах офіційними мовами Організації Об’єднаних Націй, право на зустріч із консульською посадовою особою їм не роз’яснюється. 

Аналогічні порушення виявлені у Машівській ВК № 9 стосовно громадянина США, а також у Крюківській ВК № 29 щодо громадян Туреччини та Грузії. 

Крім цього, за словами Юрія Дупака, у діяльності установ виконання покарань виявлено порушення в частині надання допомоги засудженим у трудовому та побутовому влаштуванні після звільнення тощо. 

«За результатами проведених перевірок із метою усунення порушень керівникам виправних установ та управління Державної пенітенціарної служби України в області прокурорами внесено 8 документів прокурорського реагування, які на даний час перебувають на розгляді», – зазначив прокурор.

Система Orphus Поделиться на fb