Ви тут:
Головне Полтавщина Суспільство 

Полтавцям на вулиці розповідали про електронні сервіси Мін’юсту

1111

Керівництво Головного територіального управління юстиції у Полтавській  області 13-14 червня вийшло на вулиці міста, щоб розповісти полтавцям про нові електронні сервіси, які започатковані Міністерством юстиції України.

Про це повідомили в just.gov.ua.

Зокрема начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Ірина Пашко роз’яснювала переваги використання онлайн-сервісів, які дають можливість громадянам швидко і зручно отримати всі необхідні документи, не виходячи з дому.

“Наша мета, роз’яснити громадянам про можливість швидкого та зручного отримання всіх необхідних документів, не виходячи з власної домівки. Нині ж уся ця процедура займає усього кілька хвилин”, – сказала Пашко.

У рамках заходу Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області провело флешмоб «Online сервіси Мін’юсту кожному українцю».

Ірина Пашко разом із співробітниками управління роздали флайєри на центральних вулицях обласного центру та розповідали людям про електронні онлайн-сервіси, які доступні на оновленому сайті Мін’юсту. (new.minjust.gov.ua).

До заходу долучилися заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань виконавчої служби Олег Тимченко та заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації Людмила Григор’єва й начальник реєстраційної служби Полтавського міського управління юстиції Микола Казак.

Керівництво районних, міських, міжрайонних управлінь юстиції Полтавської області провело аналогічну роботу на місцях протягом вихідних днів.

2222.jpg

3333.jpg

4444.jpg

5555.jpg

Система Orphus Поделиться на fb