Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

Полтавця підозрюють у комп’ютерному піратстві

Прокуратурою Октябрського району спільно з Октябрським РВ ПМУ УМВС України в Полтавській області за фактом незаконного розповсюдження творів інтелектуальної власності повідомлено про підозру 20-річному жителю Полтавської області у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених  ч. 1, 2 ст. 176 Кримінального кодексу України (незаконному розповсюдженні комп’ютерних програм, що завдало матеріальної шкоди у значному розмірі, вчиненому повторно).

Установлено, що юнак в порушення авторських прав, без відома та згоди корпорацій «Місrosoft», «Graphisoft SE» та «Autodesk», а також їх представників на території України, незаконно, шляхом продажу за грошові кошти, розповсюджував неліцензійні комп’ютерні програми, авторські права на які належать вказаним корпораціям та їх представникам, заподіявши такими діями останнім шкоду у значних розмірах.

За вказаним фактом триває досудове слідство.

Одночасно прокуратура інформує, що за порушення авторського права та суміжних прав кримінальним законом передбачено відповідальність до 6 років позбавлення волі.

Прокурор прокуратури

Октябрського району м. Полтава А. Драпак

Система Orphus Поделиться на fb