Ви тут:
Екологія Надзвичайні ситуації Полтавщина Суспільство 

Полтавці підбили підсумки командно-штабних навчань цивільного захисту

DSC_0258

Сьогодні у Полтавській облдержадміністрації підбили підсумки командно-штабних навчань, які проходили в області з 23 по 25 червня.

Формат спілкування відбувався у форматі відеоконференції, з усіма районами області та службами цивільного захисту Полтавщини.

Перший заступник голови ОДА Андрій Пісоцький надав слово керівнику навчань, Сергію Осипенко, заступнику директора Департаменту – начальнику відділу інженерно-технічних заходів та експертизи Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України.


Осипенко, зокрема, висловив зауваження по конкретних етапах навчань, щодо недостатнього рівня підготовки та неготовності деяких служб до реагування, у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру.

Під час навчань відповідні служби вдосконалювали практику щодо організації проведення аварійно-рятувальних робіт та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та захисту населення.

У навчаннях були задіяні керівники цивільного захисту області, структурні підрозділи Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської районної державної адміністрації, виконавчих комітетів міських рад міст Полтави, Кременчука та Комсомольська, комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, комісії з евакуації, служби цивільного захисту обласної та районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів міських рад міст Полтави, Кременчука та Комсомольська, тощо.

 

Система Orphus